Rajd Strzeliński w Foto obiektywie! 22 03 2006
Zapraszamy serdecznie do obejrzenia spóźnionych zdjęć z 4 Rajdu Strzelińskiego. Zapraszamy do galerii zdjęć.
| Komentarze [0]
Aktualności 22 03 2006
Wciąż nie możemy przeboleć, że nie udało nam się wystartować w Rajdzie Wisły. Niestety już wiadomo, że nie wystartujemy także w Rajdzie Zamkowym, ponieważ po raz kolejny zmieniono jego termin. Oficjalnie wiadomo, że impreza nie odbędzie się 23, 24 września ponieważ:
Czytaj więcej | Komentarze [0]
Zmiany w planach startów 22 03 2006
W związku ze zmianami w tegorocznym kalendarzu Rajdowego Pucharu PZM jesteśmy zmuszeni do korekty naszego planu startów. Optymistyczny wariant zakłada:

Rajd Wisły 02,03.09.2005
Rajd Zamkowy 23,24.09.2005
Rajd Wawelski 07,08.10.2005
Barbórka Cieszyńska 18,19.11.2005

Nasze starty w powyższych imprezach uzależnione są oczywiście od zgromadzenia niezbędnych środków finansowych :-( Na razie nic nie jest pewne...
| Komentarze [0]
Rajd Nikon - BGR ponownie na serwisie 22 03 2006
Po raz drugi w tym roku towarzyszyliśmy Sebastianowi Żabińskiemu i Majce Suknarkowej ;-) podczas RSMP. Zorganizowaliśmy im serwis na Rajdzie Nikon. Dziewosa, który niestety nie mógł pojawić się w Wałbrzychu, zastąpiły dwa "Kaktusy", czyli Kamil i Maciek z Opola. Tradycyjnie na posterunku znajdował się Janusz (który teraz walczy gdzieś na poligonie). Na szczęście, oprócz końcówki rajdu, kiedy Peugeocik nie chciał pracować na wolnych obrotach, nie było większych problemów. Sebastian nic poważnie nie zdemolował i wraz z Majką dojechał do mety na drugim miejscu w klasie A-6. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !
| Komentarze [0]
Wyrównane rachunki - czyli meta na "Strzelinie" osiągnięta 22 03 2006
Rajd Strzeliński, impreza z którą mieliśmy do wyrównania rachunki ;-) To właśnie podczas zeszłorocznej edycji "Strzelina" zakończyliśmy swój udział w rajdzie efektowną "rolką" do sadu . W tym roku przyświecał nam zatem jeden cel - być na mecie. Ponieważ impreza rozgrywana była jakieś 30 kilometrów od naszego domu, spaliśmy u siebie goszcząc przy okazji zaprzyjaźnioną załogę Maję Suknarowską i Sebastiana Żabińskiego. Sąsiedzi mieli natomiast (chcąc - nie chcąc) przed blokiem mały rajdowy klimacik :)
Czytaj więcej | Komentarze [0]
Powrót po rocznej przerwie 22 03 2006
Przed nami pierwszy start w sezonie. Ostatnie dwa tygodnie upłynęły nam na wytężonej pracy nad ostatecznym dopracowaniu rajdówki pod nasze potrzeby ;). Cel został osiągnięty i podczas dzisiejszego odcinka testowego zrobiliśmy pierwsze oesowe kilometry. Radochę mieliśmy ogromną. BK przeszliśmy bez żadnych problemów i z niecierpliwością wyczekujemy jutrzejszego dnia. Plan mamy prosty - dojechać do mety. Wsiadamy do naszej 206 dokładnie po rocznej przerwie i po prostu chcemy się dobrze bawić!
| Komentarze [0]
Nareszcie jest!!! Nasza rajdówka wraca do domu !! 22 03 2006
Niedziela - 12 czerwca, godzina 6.30 rano. Dzwoni telefon. Są !!! W mgnieniu oka zbiegamy na dół.... Ale może zacznę od początku.
Czytaj więcej | Komentarze [0]
33 Rajd Elmot Remy - BGR na serwisie 22 03 2006
Jakieś dwa tygodnie przed pierwszą eliminacją RSMP - Rajdem Elmot-Remy, zadzwonił do Urka Sebastian Żabiński (kierowca/pilot zaprzyjaźnionej załogi z Wadowic) z pytaniem, czy nie mamy ochoty zorganizować dla nich serwisu. Sebastian pilotowany przez Maję Suknarkową :) podróżuje w Mistrzostwach Polski Peugeotem 206. W Pucharze PZM załoga zamienia się miejscami i Maja powozi swoją "stoszóstką", a Sebastian dyktuje.
Czytaj więcej | Komentarze [0]
Witamy w nowym sezonie! 22 03 2006
Przede wszystkim na początku chcemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w zeszłym sezonie zdobyć Wicemistrzostwo Pucharu PZM w klasie A-6. Począwszy od sponsorów - firm AGREMO, CAR-CORD, GOSART, TU i wydawcom miesięcznika RAPORT ROLNY, poprzez mechaników i ludzi bezpośrednio związanych z zespołem, po kibiców i przedstawicieli mediów. Jak napisano w styczniowym numerze RAPORTU ROLNEGO "były chwile radości i zwątpienia, momenty świętowania szampanem i chwile, kiedy łza kręciła się w oku". Wszystko to przeżywaliśmy z Wami i za to serdecznie dziękujemy!
Czytaj więcej | Komentarze [0]
Tym razem wielka radość!! 22 03 2006
Po odwołaniu wrześniowego Rajdu Śnieżki, kolejnym i zarazem ostatnim rajdem w naszym kalendarzu była Barbórka Cieszyńska. Ponieważ nadal nie mieliśmy swojego samochodu, postanowiliśmy coś wypożyczyć. W grę wchodziły dwie opcje: Peugeot 206 oraz Citroen Saxo. Przeanalizowaliśmy wiele argumentów i ostatecznie, głównie dzięki finansowym zaletom, wybraliśmy Saxo. Autko należące do Przemka Dwulata zostało w pełni przygotowane przez szczecińska firmę ProQube :)
Czytaj więcej | Komentarze [0]
Aktualizacja galerii zdjęć i video! 22 03 2006
Zapraszamy serdecznie do galerii zdjęć gdzie pojawiły się cyfrowe fotografie z 32 Rajdu Barbórki Cieszyńskiej, a także zapraszamy do galerii video, gdzie pojawiły się filmy z tegoż rajdu, a także wywiad przeprowadzony po rajdzie dla TVP3. Serdecznie zapraszamy!!
| Komentarze [0]
Co się wydarzyło na rajdzie Nikon 22 03 2006
Po Rajdzie Strzelińskim nie było czasu na płacz i zgrzytanie zębami nad rozbitym autem. Mieliśmy tylko 2 tygodnie (dokładnie 17 dni) na doprowadzenie naszego rozbitka do stanu używalności (czytaj idealnego stanu ;) ). Sprawa była poważna, bo 15 lipca zaprzyjaźniona szczecińska ekipa planowała wystartować w RSMP właśnie naszym autem. Kuba Wachla i Piotrek Szczygieł debiutowali na mistrzowskich trasach, my natomiast mieliśmy zadebiutować w roli "serwisantów-renciarzy", co jak się okazało - było SPORYM WYZWANIEM :)
Czytaj więcej | Komentarze [0]
Odwołany Rajd Śnieżki 22 03 2006
Nie jest dobrze. Automobilklub Karkonoski odwołał tegoroczny Rajd Śnieżki. Szkoda, bo to jedna z naszych ulubionych imprez i po nieudanym Rajdzie Strzelińskim mieliśmy straszną ochotę pojeździć w Karkonoszach. Niestety, w tym roku to się nie uda. Z niecierpliwością czekamy na informację dotyczącą Rajdu Festiwalowego, który nie odbył się w maju. Mamy nadzieję, że impreza dojdzie do skutku. Poniżej zamieszczamy oficjalny komunikat Automobilklubu Karkonoskiego:
Czytaj więcej | Komentarze [0]
Witamy po przerwie!! 22 03 2006
Nareszcie, po prawie dwumiesięcznej przerwie nasza strona znowu działa. Chwilowa nieobecność w sieci spowodowana była zmianami technicznymi, które już dobiegły końca. Cały czas korzystamy jednak z uprzejmości Arka "Torasa" Torskiego i serwisu Rallyonline, za co oczywiście jesteśmy bardzo wdzięczni. Teraz postaramy się jak najszybciej wszystko uaktualnić !
| Komentarze [0]
Relacja z Rajdu Strzelińskiego 22 03 2006
Rajd Strzeliński to nasza trzecia eliminacja w tym sezonie. Po odwołanym "domowym" Festiwalowym cieszyliśmy się, że choć na Strzeline dane nam będzie zaprezentować się naszym znajomym, kibicom i sponsorom. Impreza odbywała się 30 kilometrów od naszego domu!!!
Czytaj więcej | Komentarze [0]
Pechowy Strzeliński... 22 03 2006
Z powodu intensywnych przygotowań do Rajdu Nikon, obszerna relacja z Rajdu Strzelińskiego ukarze się w przyszłym tygodniu. Póki co serdecznie zapraszamy do nowych galerii zdjęć oraz galerii video.
| Komentarze [0]
7 Rajd Pokale-Imielin 22 03 2006
Tak w zasadzie, to przygotowania do Rajdu Imielin rozpoczęły się zaraz na początku maja. Wtedy były to dla nas przygotowania do Rajdu Festiwalowego ale jak wiadomo, nie doszedł on do skutku w zaplanowanym terminie. Po Rajdzie Mazowieckim nasze autko musiało z powrotem nabrać pierwotnych kształtów (dzięki dla Bogusia i Remka !). Po przeglądzie i niezbędnych naprawach pozostało nam czekać na Imielin. I doczekaliśmy się !
Czytaj więcej | Komentarze [0]
Rajd Festiwalowy odwołany... 22 03 2006
Niestety, zaplanowany na 14 i 15 maja Rajd Festiwalowy nie odbędzie się. Oto oficjalny komunikat organizatora:

"Komitet Organizacyjny 35 Rajdu Festiwalowego - 3 rundy Rajdowego Samochodowego Pucharu PZM informuje, iż z przyczyn niezależnych od organizatora 35 Rajd Festiwalowy ZOSTAJE ODWOŁANY"
Czytaj więcej | Komentarze [0]
Rajd Mazowiecki z przygodami... 22 03 2006
To może zacznę od soboty 17 kwietnia, czyli dokładnie tydzień przed rajdem. Jeszcze przed południem dowiedzieliśmy się, że w naszym samochodzie serwisowym padł silnik. Zawisło nad nami widmo braku serwisówki, ale ponieważ przed nami było jeszcze kilka dni, specjalnie się tym nie przejęliśmy. Po południu natomiast postanowiliśmy wyprowadzić naszego Peugeocika na małą przejażdżkę. I po kilku minutach - druga niespodzianka ! Dwieścieszóstka nierówno pracuje, przerywa ! Wróciliśmy do garażu myśląc, że to czujnik (czyli typowa przypadłość pucharówek), który natychmiast wymieniliśmy i...
Czytaj więcej | Komentarze [0]
Rajd Mazowiecki 22 03 2006

Wraz ze zbliżającym się Rajdem Mazowieckim, swoje przygotowania do sezonu 2004 zakończyło rajdowe małżeństwo z Brzegu. Na podwarszawskich trasach Uriasz i Alina Mirowscy pojawią się dobrze znanym Peugeotem 206, w barwach AGREMO, RAPORT ROLNY, CAR-CORD i GOSART. Będzie to ich pierwszy z sześciu planowanych występów w Pucharze PZM.
Czytaj więcej | Komentarze [0]
Grupa sponsorska: